Vyberte možnost Stránka

JAK VÝZNAMNĚ ZPOMALIT KORONAVIRUS?

JAK VÝZNAMNĚ ZPOMALIT KORONAVIRUS?

KLÍČOVÝ ARGUMENT PRO POUŽÍVÁNÍ DOMÁCÍCH ROUŠEK:

Domácí roušky jsou částečně účinné v individuální ochraně, ale jsou nezbytné pro zpomalení šíření viru v populaci. Hlavním výsledkem těchto studií byl fakt, že nošení roušek může zastavit až kolem 95–100% virů, které lidé roznáší dýcháním, kýcháním a kašlem. Nejvíce jsme nakažliví první dny bez příznaků, proto potřebujeme roušky pro všechny.

Hypotézu úspěšně otestovali na dvou hlavních technických univerzitách a velmi ji doporučuje i tým odborníků COVID CZECH pod vedením prezidenta ČVUT v Praze. Tým se skládá z virologa, epidemiologa, lékařů se specializací na ochranu obyvatelstva, chemiků a fyziků se specializací na filtraci. Tato skupina je poradní expertní skupinou pro českou vládu v Praze. Nyní je nutné nosit masky v celé České replublice.

Sdílejte a pomozte šířit klíčovou zprávu, která může zachránit životy a zpomalit pandemii.

#Masks4Všechny: „Chráním tě, chráníš mě.“

AKTUÁLNÍ DOPORUČENÍ PRO VEŘEJNOST: https://masks4all.org/O autorovi

Kamila Plachetková

Pracuji jako freelance web designer, SEO specialista, social media manager a Google AdWords expert. Jsem velký hudební nadšenec, geek, sci-fi fanoušek a single maminka. Momentálně žiji v Manchesteru se svým synem, v UK celkově žiji přes 9 let. Zajímá mě aktivismus, studování všeho možného a trpím závislostí na informacích a nových poznatcích.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x