Vyberte možnost Stránka

PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE BILL GATES

PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE BILL GATES

Představte si, že jste Bill Gates. Strávíte 30 let svého života a 50 miliard dolarů vašich vlastních peněz k podpoře humanitárních aktivit. Zachraníte statisíce životů v jihovýchodní Asii na polovině kontinentu darováním sítí proti komárům, kteří šíří malárii. Snížíte úmrtnost novorozenců v celém rozvojovém světě financováním očkovacích programů, včetně očkování 40 milionů dětí proti dětské obrně. Společně s množstvím různých filantropických aktivit financujete bezplatné vzdělávací platformy, jako je Khan Academy, aby lidé mohli mít zdarma přístup ke kvalitnímu vzdělání.

Poté, co darujete polovinu svého bohatství na charity a dalšími 90% ručíte ve své poslední vůli také věnováním na charity – děláte více pro lepší život na Zemi a pro lidstvo, než kdokoliv jiný v celé naší historii.

Pak si otevřete internet a najdete tisíce vědecky negramotných imbecilů, kteří vás právě přes ten operační systém, který jste vymysleli, nazývají nejhorším zločincem, antikirstem, který vyvražďuje děti, protože to viděli na videu na YouTube, které vytvořil nějaký jiný křupan s mozkovou kapacitou brambory.

O autorovi

Kamila Plachetková

Pracuji jako freelance web designer, SEO specialista, social media manager a Google AdWords expert. Jsem velký hudební nadšenec, geek, sci-fi fanoušek a single maminka. Momentálně žiji v Manchesteru se svým synem, v UK celkově žiji přes 9 let. Zajímá mě aktivismus, studování všeho možného a trpím závislostí na informacích a nových poznatcích.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x